התחדשות עירונית

משרד עורכי הדין שטינברג מטפל בעסקאות התחדשות עירונית שונות, ביניהן תמ”א 38 (על סוגיה השונים) ועסקאות פינוי בינוי.

עורכי הדין במשרד רכשו ידע, ניסיון ויכולות להתעדכן בכל חידושי הפסיקה והחקיקה בתחום זה באופן יומיומי וזאת על מנת לנהל פרויקטים מסוג זה עם ידע והבנה מקסימלית ועל מנת לתת שירות מקצועי ואיכותי.

המשרד מלווה מנעד רחב של לקוחות – הן יזמים וקבלנים והן דיירים, תוך שהוא מחזיק במיומנות מקצועית גבוהה בכל סוג של עסקה בתחום מורכב זה וכן ניחן ברגישות הנדרשת לעסקאות אלו, שלא אחת מלוות באמוציות רבות לצדדים השונים.

עסקאות התחדשות עירונית הן לרוב סבוכות וכוללות לא מעט הליכים ונדבכים מורכבים, הן מבחינה משפטית – והן מבחינה חוזית מסחרית. עורכי הדין במשרד, מעניקים לא רק ייעוץ משפטי מקצועי, אלא גם נקודת מבט עסקית לבחינת כדאיות העסקה אל מול הגופים השונים.

צוות המשרד מלווה את לקוחותיו מתחילת התהליך, כאשר נושא ההתחדשות העירונית הוא רעיון בלבד, עובר בתהליך ביצוע הפרויקט והוצאתו לפועל אל מול כל הגורמים הרלבנטיים וכלה בסיום הפרויקט ומסירת הדירות לדיירים.

נוכח אופיין המורכב של עסקאות מסוג זה, נדרשת היכרות רחבה היקף עם גופים רבים, ביניהם רשויות המדינה השונות, הרשויות המקומיות, וועדות התכנון, לשכת רשום המקרקעין ורשות מקרקעי ישראל. צוות המשרד בעל ניסיון של כשני עשורים בניהול עסקאות מסוג זה ולאור זאת גם היכרותו העמוקה עם גופים מסוג זה.

דילוג לתוכן