ליווי עסקאות רכישת ומכירת נכסים

למשרד עורכי הדין שטינברג ניסיון רב שנים בליווי לקוחות פרטיים הרוכשים נכס מקבלן, כמו גם ליווי חברות קבלניות בפרויקטי בנייה ומכירת נכסים. צוות המשרד מתמחה גם בליווי לקוחות המשרד ברכישת נכסי יד שנייה עבור לקוחות מהארץ ומעבר לים.

ליווי עסקאות רכישה מקבלן

עורכי הדין במשרד פועלים מתוך הבנה כי רכישת נכס מקבלן היא אחת העסקאות המשמעותיות בחייו של אדם, ועל כן דואגים ללוות את לקוחות המשרד בכל שלבי תהליך הרכישה, לרבות בעריכת בדיקות מקיפות בנוגע לנכס (מצב קנייני ותכנוני), ניהול מו”מ בנוגע להסכם הרכישה, מתן פתרונות לסוגיות משפטיות שצצות במהלך הפרויקט וזאת עד למועד העברת הזכויות בנכס והעברתו לרוכש.

צוות המשרד מלווה גם חברות יזמיות וקבלניות ומעניק להן ייעוץ משפטי שוטף בהתנהלות מול רוכשים, בנקים וגורמים מממנים, רשויות המדינה, וועדות תכנון, קבלני משנה וגורמים נוספים המעורבים בהוצאתו של הפרויקט לפועל.

ההיכרות עם הרשויות השונות הנוגעות לעסקה והידע המקצועי של עורכי הדין במשרד, מאפשר להעניק שירות משפטי איכותי ללקוחות בנושאים מגוונים במהלך עסקת הרכישה וכל אורך חיי הפרוייקט.

ליווי עסקאות יד שנייה

צוות המשרד בעל ידע וניסיון בליווי ומתן ייעוץ משפטי לעסקאות מכר מגוונות, כגון: דירות מגורים (יד שנייה), בניינים, משרדים, מגרשים, דירות נופש, משקים, אולמות, מחסנים ונכסי נדל”ן נוספים – עסקאות הדורשות הבנה משפטית מעמיקה ועריכת בדיקות מקיפות.

הידע המקצועי והניסיון רב השנים של צוות המשרד, מאפשר ליווי משפטי מקצועי ואיכותי בעסקאות מסוג זה, תוך קיום כל הבדיקות הנחוצות עבור הלקוח, בירור זכויותיו, ניהול הליכים מול גופי הממשלה השונים וכן ביצוע והסדרת רישום העסקאות אל מול הגופים הנדרשים.

צוות המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, החל מביצוע הבדיקות הנחוצות לגבי נכס מסוים, עובר בניהול הליכים מול גורמים שונים (לרבות בנקים, רשויות, מועצות מקומיות ועוד) ועד תהליך המסירה והרישום של הנכס.

לצוות המשרד התמחות ייחודית בליווי עסקאות מכר ורכישה של תושבי חוץ בנכסים בישראל והוא צבר ידע ופרקטיקה בליווי לקוחות מסוג זה, כמו גם היכרות עם הדינים הזרים, הרשויות הנדרשות ועורכי דין מסביב לעולם.

דילוג לתוכן