קבוצות רכישה

קבוצות הרכישה הינו תחום מורכב, מאתגר וכרוך בסיכונים שונים, נוכח אופיו הייחודי, חוסר הוודאות וכמות הגורמים המעורבים לאורך כל הפרויקט.

משרד עורכי הדין שטינברג הינו בעל ניסיון וידע רב בייצוג קבוצות רכישה לאורך כל חייו של הפרויקט – ממועד התחלתו כרעיון, עובר בבחירות עמם מתמודדת הקבוצה לצורך ביצוע הפרויקט ועד למועד מכירת הדירות וסיום הפרויקט בהצלחה.

עורכי הדין במשרד מודעים לסיכונים הכרוכים בפרויקט מסוג זה ודואגים להגן על לקוחותיהם באמצעים שונים, ביניהם – בדיקת הגופים להקמת הפרויקט, בחינת ניגודי אינטרסים, ניהול מו”מ עם הגורמים השונים בצורה מושכלת ומחושבת, בדיקת אישורים והיתרים, ניסוח הסכמים באופן שיצמצם את הסיכון בכל עסקה ומתן חוות דעת משפטיות וייעוץ לאורך כל הפרויקט, באופן שישיא את הפרויקט להצלחה תוך מזעור הסיכונים, ככל הניתן.

צוות המשרד מעודכן ובקיא בכל הדינים השונים הנדרשים לעסקה ומעניק ייעוץ משפטי גם בתחומים השונים, הנדרשים לצורך הוצאתו של הפרויקט לפועל, לרבות- התקשרויות עם גורם מממן, התנהלות מול רשויות שונות בנושא הקרקע, מתן ייעוץ שוטף למוסדות הקבוצה, התנהלות למול נותני השירות של הקבוצה, ניהול הליכים מול שותפים מפרים, בדיקת היתרי בנייה וטיב הקרקע מבחינה קניינית ותכנונית, מתן ייעוץ משפטי בהליך הבנייה ועוד.

האוריינטציה העסקית של עורכי הדין והעבודה המשפטית הדקדקנית והמקצועית, מאפשרות למשרד ללוות פרויקטים מסוג זה בראייה רחבה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ומתן הגנה מקסימלית ללקוחות המשרד.

דילוג לתוכן